SİZİN İÇİN ÖRNEK OLARAK HAZIRLANMIŞ TUR PROGRAMLARINI AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIN ALTINDA GÖRSEL OLARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Günübirlik Okul Gezileri, bir günde olsa öğrencilerin zihin tatillerini yapmaları için önerilir. İstanbul çevresinde ulaşımı günübirlik tur için uygun bir çok bölgeye gerçekleşebilir. Günübirlik ve tüm okul gezileri hakkında bilgileri 0212 570 36 63 nolu telefondan bizi arayarak en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Günübirlik Okul Gezisi Yapılacak Bölgeler

Günübirlik Okul Gezisi kategorimizde, İstanbul dışında günübirlik olarak gerçekleşen tur programlarımız yer almaktadır. Bu turlar, başkentimiz Ankara’yı, yeşili, doğası ve bol etkinliğiyle Abant’ı, Osmanlı’ya başkentlik yapmış Bursa’yı, tarihimiz ve mirasımız Çanakkale’yi, karın tadını çıkarıp deşarj olmak için Kartepe ve Uludağ’ı ve bir çok destinasyonu gezmeniz için hazırlandı.

Günübirlik Okul Gezisi Yapılacak Bölgeyi Tercih Edebilir miyiz?

Günübirlik Okul Gezisi istediğiniz bölgeye, dahil olan ve dahil olmayan içeriklere göre size özel hazırlanıp, en uygun fiyat teklifi sunulabilir. Bunun için ekip arkadaşlarımız istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Günübirlik Okul Gezileri İçin İzin Nasıl Alınır?

Günübirlik Okul Gezisi için ilgili tüm belgelere acentamız sahiptir. Tercih ettiğiniz tur ve detayları ile birlikte gerekli tüm araç ve acenta belgeleri hazırlanıp tarafınıza sunulacaktır. Bu belgeler ile çok kolay izin alabilirsiniz.

Günübirlik Okul Gezileri İzni İçin Gerekli Belgeler Listesi

1.Çerçeve Sözleşmesi. (Acentamız tarafından detayları ile birlikte hazırlanıp tarafınıza sunulacaktır)

2. Acentaya ait Kültür Turizm Bakanlığı tarafından verilen “İşletme Belgesi”nin onaylı sureti.

3. Acentanın faal seyahat firması olduğunu gösteren belge.

4. Tur rehber/rehberlerine ait profesyonel rehber kimlik kartının onaylı sureti ve sözleşmesi.

5. Araç sürücüsünün/sürücülerinin “Sürücü Belgesi” ile “Mesleki Yeterlik Belgesi (SRC2”nin yüklenici tarafından onaylı suretleri.

6. Şehir dışı günübirlik geziler için araç/araçların D2 Yetki Belgesi.

7. Araç/araçların ruhsat suretleri.

8. Araçların “Trafik sigorta poliçesi”, “Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi” ve “Karayolu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi”nin birer sureti.

9. Araç/Araçlar kiralık ise kiralama sözleşme sureti.

10. Gezi planı ve T.C. kimlik numaralarının da yazıldığı liste.

Günübirlik Okul Gezilerinde Rehber Bulunur mu?

Günübirlik Okul Gezilerimizde kokartlı (profesyonel) rehberler bulunmaktadır ve yasal zorunluluktur. Rehberlerimiz öğrencilere gezileri ve kültürel değerleri en iyi şekilde anlatacaktır.

Günübirlik Okul Gezilerinin Önemi

Günübirlik Okul Gezileri ile öğrencilerimiz, kültürlerini ve tarihini gezerek öğrenirken, bazen de doğa ve yeşillik ile buluşup deşarj oluyorlar. Öğrenci Okul Gezileri, onlara uygun olan turlar ile bilgi, görgü ve yeteneklerini geliştirmek, derslerinin uygulama ortamında yapılmasını sağlamak; onlara çevrelerini, toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerini tanıtmak amacıyla ciddi önem taşır.

Bize Ulaşın

Ofisimizi ziyaret ederek turlarımız hakkında detaylı bilgilere kahve eşliğinde ulaşabilirsiniz.

İletişim