SİZİN İÇİN ÖRNEK OLARAK HAZIRLANMIŞ TUR PROGRAMLARINI AŞAĞIDAKİ GÖRSELLERDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Konaklamalı Okul Gezileri, okul gezilerine daha fazla zaman ayırabilen kurumlara, öğrencilerin zihin tatillerini yapmaları için önerilir. Tüm Türkiye' de bir çok bölgeye gerçekleşebilir. Konaklamalı ve tüm okul gezileri hakkında bilgileri 0212 570 36 63 nolu telefondan bizi arayarak en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Konaklamalı Okul Gezisi Yapılacak Bölgeler

Konaklamalı Okul Gezisi kategorimizde, İstanbul dışında konaklamalı olarak gerçekleşen tur programlarımız yer almaktadır. Bu turlar, yeşili, doğası ve yaylalarıyla Karadeniz’i, Osmanlı’ya başkentlik yapmış Bursa’yı, tarihimiz ve mirasımız Çanakkale Truva’yı, karın tadını çıkarıp deşarj olmak için Kartepe ve Uludağ’ı ve bir çok destinasyonu gezmeniz için hazırlandı.

Konaklamalı Okul Gezisi Yapılacak Bölgeyi Değiştirebilir miyiz?

Konaklamalı Okul Gezisi istediğiniz bölgeye, dahil olan ve dahil olmayan içeriklere göre size özel hazırlanıp, en uygun fiyat teklifi sunulabilir. Bunun için ekip arkadaşlarımız istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Konaklama yapılacak tesisler tercihinize göre 3-4-5 yıldız olarak ayarlanmaktadır.

Konaklamalı Okul Gezileri İçin İzin Nasıl Alınır?

Konaklamalı Okul Gezisi için ilgili tüm belgelere acentamız sahiptir. Tercih ettiğiniz tur ve detayları ile birlikte gerekli tüm araç ve acenta belgeleri hazırlanıp tarafınıza sunulacaktır. Bu belgeler ile çok kolay izin alabilirsiniz. Konaklamalı Okul Turlarımızda tüm katılımcılara seyahat sigortası yapılmaktadır.

Konaklamalı Okul Gezileri İzni İçin Gerekli Belgelerin Tam Listesi

1.Çerçeve Sözleşmesi. (Acentamız tarafından detayları ile birlikte hazırlanıp tarafınıza sunulacaktır)

2. Acentaya ait Kültür Turizm Bakanlığı tarafından verilen “İşletme Belgesi”nin onaylı sureti.

3. Acentanın faal seyahat firması olduğunu gösteren belge.

4. Tur rehber/rehberlerine ait profesyonel rehber kimlik kartının onaylı sureti ve sözleşmesi.

5. Araç sürücüsünün/sürücülerinin “Sürücü Belgesi” ile “Mesleki Yeterlik Belgesi (SRC2”nin yüklenici tarafından onaylı suretleri.

6. Şehir dışı konaklamalı geziler için araç/araçların D2 Yetki Belgesi.

7. Araç/araçların ruhsat suretleri.

8. Araçların “Trafik sigorta poliçesi”, “Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi” ve “Karayolu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi”nin birer sureti.

9. Araç/Araçlar kiralık ise kiralama sözleşme sureti.

10. Gezi planı ve T.C. kimlik numaralarının da yazıldığı liste.

Konaklamalı Okul Gezilerinde Rehber Bulunur mu?

Konaklamalı Okul Gezilerimizde kokartlı (profesyonel) rehberler bulunmaktadır ve yasal zorunluluktur. Rehberlerimiz öğrencilere gezileri ve kültürel değerleri en iyi şekilde anlatacaktır. Rehberler her araç için bir kişi olarak eşlik etmektedir.

Konaklamalı Okul Gezilerinin Önemi

Konaklamalı Okul Gezileri ile öğrencilerimiz, kültürlerini ve tarihini gezerek öğrenirken, bazen de doğa ve yeşillik ile buluşup deşarj oluyorlar. Konaklamalı Öğrenci Okul Gezileri, onlara uygun olan turlar ile toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerini tanıtmak amacıyla ciddi önemler taşır.

Bize Ulaşın

Ofisimizi ziyaret ederek turlarımız hakkında detaylı bilgilere kahve eşliğinde ulaşabilirsiniz.

İletişim